Haberler/Duyurular

Haberler / Duyurular

BİZİM İÇİN DEĞERLİSİNİZ

BİZİM İÇİN DEĞERLİSİNİZ

SAYIN FETİH SPOR AKADEMİSİ AİLESİ,
FETİH SPOR AKADEMİSİ OLARAK EN BÜYÜK ÖNCELİĞİMİZ ÜYELERİMİZİN GÜVENLİĞİ VE SAĞLIĞIDIR. COVİD-19 VİRÜSÜ İLE İLGİLİ HABERLERİN KAMUOYUNA YANSIMASINI İLK GÜNDEN İTİBAREN YAKİNEN TAKİP EDİYORUZ. BU KONUDA FETİH SPOR AKADEMİSİ OLARAK TEMİZLİK HİJYEN POLİTİKAMIZI EN ÜST SEVİYEYE ÇIKARDIĞIMIZI BELİRTMEK İSTERİZ. BU BAĞLAMDA SOYUNMA ODASI VE LAVABOLARDAKİ TUVALETLER, MASALAR, REFORMER, BARLAR VE TÜM FİTNESS EKİPMANLARI GİBİ SIKÇA DOKUNULAN YÜZEYLER HASTANE SEVİYESİNDE KULLANILAN DEZENFEKTANLARLA SİLİNMEKTEDİR. SALONUMUZDA KULLANILAN YÜKSEK KALİTELİ TEMİZLİK MALZEMELERİNE EK OLARAK, LAVABOLARDA SUNULAN TIBBİ DEZENFEKTANLAR DA ÜYELERİMİZE HİZMET İÇİNDİR. AÇILIŞTA VE KAPILIŞTA YAPILAN DETAYLI TEMİZLİĞİN DIŞINDA KULLANIMI DAHA FAZLA OLAN PERFORMANS ALETLERİ, ANTRENMAN MALZEMELERİ, RİNG GİBİ BÖLÜMLERE EKSTRA ZAMAN AYIRIYORUZ. AYNI ZAMANDA SALONUMUZDA HAFTADA 2 GÜN ANTİBAKTERİYEL BUHARLI TEMİZLİK ALETLERİYLE DETAYLI TEMİZLİK YAPILMAKTADIR.

FETİH SPOR AKADEMİSİ OLARAK, HATIRLATMAK İSTERİZ Kİ İÇİNDE BİREYSEL SORUMLULUKLARIMIZ ÇOK ÖNEMLİ. SALONUMUZDA BULUNDURDUĞUMUZ DEZENFEKTANLARI GİRİŞTE VE ÇIKIŞTA KULLANMANIZI ÖNERİYORUZ. ÖZELLİKLE HATIRLATMAK İSTERİZ Kİ OTORİTELER ÖZELLİKLE ELLERİN “YIKANMASI” ÜZERİNDE DURUYOR. YANİ ANTİSEPTİK KULLANIMI ÖNEMLİ FAKAT YIKAMA İŞLEMİ ÖNCELİKLİ!

FETİH SPOR AKADEMİSİ ALDIĞI ÖNLEMLERİ GÜVENLİĞİNİZİ VE SAĞLIĞINIZI GÜVENCE ALTINA ALMAK İÇİN GELİŞTİRMEYE DEVAM EDECEKTİR.

BU SÜREÇTE SİZLERE DÜŞEN KİŞİSEL HİJYENE ÖNEM VERİP BAĞIŞIKLIĞINIZI KUVVETLENDİRMEK İÇİN SPOR AKTİVİTELERİNİZE DEVAM ETMEKTİR.

DESTEĞİNİZ VE ANLAYIŞINIZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ.

FETİH SPOR AKADEMİSİ