Haberler/Duyurular

Haberler / Duyurular

Ankara'nın ilk Dövüş Sporları Konsepti Fetih Fight Team Açıldı.

Türkiye’nin en çok dövüş sporları şubesi olan Fetih Spor Akademisi Ankara'nın ilk Dövüş sporları Konsepti  ile Ankaranın yükselen değeri Çukurambar Besa kulede @fetihfightteam Dövüş Sporları olarak açılıyor.Kick Boks, Muay Thai, Boks,MMA denildiği zaman akla gelen kalitenin adı. Kick Boks, Muay Thai, Boks, Mixed Martial Arts branşlarında size dünya standartlarında eğitim veriyoruz.


Fetih Fight Team Kadromuz; deneyimli kurucu eğitmenlerden oluşmaktadır. Kurucu Eğitmenlerimiz Muay Thai, Kick Boks ve Taekwondo sporlarında Milli Takım sporculuğu, Milli takım Antrenörlüğü ile birlikte 20 yıllık deneyime sahiptir.

Fetih Fight Team, spora hobi ve kaliteli yaşam için başlayan veya profesyonel müsabakalar için antrenman yapan her seviyeye hitap ediyor.

Fetih Fight team, her bir üyenin içinde bulunan spor yapma potansiyelini ortaya çıkarmak için onlara gerekli olan ortamı oluşturdu. Birinci sınıf antrenörleri, üyelerinin hedeflerine ulaşmaları için gerekli bilgi ve deneyime sahip olmakla beraber, antrenörleri üyeler ile birebir ilgilenmektedirler. Hedef süresince yaptığı tüm yönlendirmeler, spor bilimi tarafından kabul görmüş bilgilere dayanmaktadır.